ستاره های هالیوودی؛ صداپیشگان انیمیشن جدید نتفلیکس

ستاره های هالیوودی؛ صداپیشگان انیمیشن جدید نتفلیکس

با اعلام کمپانی نتفلیکس بازیگران شناخته شده هالیوودی همچون «امیلیا کلارک» و «ناتالی پورتمن» قرار است در انیمیشن سینمایی «توییت ها» به عنوان صداپیشه حضور داشته باشند.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری دانش نامه، با اعلام سرویس آنلاین نتفلیکس صداپیشه های انیمیشن سینمایی «توییت ها» (The Twits) معرفی شدند، انیمیشن جدیدی که طبق برنامه ریزی های از پیش اعلام شده قرار است از سال آینده میلادی از همین سرویس آنلاین پخش شود.

طبق این خبر ناتالی پورتمن (بازیگر آثار شاخصی همچون «لیون حرفه ای» و «قوی سیاه» و برنده جوایز اسکار، گلدن گلوب، بفتا و…) امیلیا کلارک (ستاره محبوب سریال بازی تاج و تخت)، مارگو مارتیندال و جانی وگاس به عنوان چهره های شناخته شده در این اثر حضور خواهند داشت و صداپیشگی شخصیت های گوناگون این انیمیشن را برعهده دارند.

انیمیشن «توییت ها» اثری به کارگردانی فیل جانستون است که داستان آن حول محور دو شخصیت اصلی یعنی آقا و خانم توییت می گردد، شخصیت هایی که بدترین، بدبوترین و کثیف ترین زوج دنیا هستند و مالکیت یک شهربازی خاص را برعهده دارند. شهربازی خانواده توییت منزجرکننده ترین، خطرناک ترین و احمقانه ترین شهربازی جهان است که با نام «توییتلندیا» شناخته می شود.

اما داستان اصلی فیلم زمانی شکل می گیرد که توییت ها در شهر خودشان به قدرت می رسند و دو یتیم شجاع و یک خانواده از حیوانات جادویی تصمیم می گیرند برای نجات شهر، دقیقا شبیه به خانواده توییت دست به حیله و نیرنگ بزنند.

فیل جانستون علاوه بر کارگردانی وظیفه فیلمنامه نویسی این اثر را نیز برعهده داشته. البته در هر دو بخش هنرمندان دیگری هم جانستون را همراهی کردند. مگ فاورو نویسنده دوم این انیمیشن است و در زمینه کارگردانی هم کت شاناهان و تاد کونجان دمونگ در کنار فیلم جانستون حضور دارند. 

ستاره های هالیوودی؛ صداپیشگان انیمیشن جدید نتفلیکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ستاره های هالیوودی؛ صداپیشگان انیمیشن جدید نتفلیکس" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ستاره های هالیوودی؛ صداپیشگان انیمیشن جدید نتفلیکس"، کلیک کنید.