سامان قدوس، گزینه بدون هزینه در نقل وانتقالات

سامان قدوس، گزینه بدون هزینه در نقل وانتقالات

آفتاب نیوز :

گازت لایو انگلیس نوشت: میدلزبورو که در چمپیونشیپ انگلیس بازی می کند، به دنبال تقویت همه جانبه خود در نقل وانتقالات تابستانی و صعود به لیگ برتر است.

بر اساس این گزارش؛ تیم تحت هدایت مایکل کریک شانسی برای صعود به لیگ برتر انگلیس ندارد و این تیم توجه خود را به خرید های تابستانی معطوف کرده است. بسیاری از بازیکنان تیم های لیگ برتری پس از پایان فصل قراردادشان پایان یافته و می توانند بدون هزینه ای به میدلزبورو انتقال یابند. یکی از این گزینه ها سامان قدوس، هافبک ایرانی برنتفورد است که با پایان یافتن قراردادش یک ساله اش می تواند خرید بدون هزینه میدلزبورو در تابستان باشد.

میدلزبورو در جدول رده بندی چمپیونشیپ انگلیس با 63 امتیاز نهم است و شانسی برای صعود به لیگ برتر ندارد.

سامان قدوس، گزینه بدون هزینه در نقل وانتقالات

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سامان قدوس، گزینه بدون هزینه در نقل وانتقالات" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سامان قدوس، گزینه بدون هزینه در نقل وانتقالات"، کلیک کنید.