ساعت لاکچری سحر دولتشاهی با قیمت نجومی 

آفتاب نیوز :

طی ساعات اخیر تصویری از ساعت لوکس سحر دولتشاهی منتشر شده متعلق به برند کارتیه ی سانتوز کوارتز است که قیمت آن 4500 دلار (250 میلیون تومان) است.

ساعت لاکچری سحر دولتشاهی با قیمت نجومی 

یکی دو نمونه از واکنش کاربران در این خصوص را بخوانید:

* مهسا توییت زد: خانم سحر دولتشاهی شما مرز های شکاف طبقاتی را جابجا کردی! البته برای شما اهمیتی ندارد که مردم ایران در چه شرایط سختی به سر می برند شما فکر درآمد نجومی خودت باش. کاش بازیگر بودی که نیستی!

* امیر، اما در مخالفت با مهسا و در دفاع از سبک زندگی سحر دولتشاهی نوشت: سرکار خانم دزدی که نکرده، دکل هم ندزدیده، سهامدار چای دبش هم نیست. نه رانت داره نه باباش براش تو هتل اسپیناس براش عروسی گرفته! هر چی بوده از زحمت خودش بوده. نوش جونش. سلبریتی که نباید مثل گدا ها زندگی کنه.

ساعت لاکچری سحر دولتشاهی با قیمت نجومی 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ساعت لاکچری سحر دولتشاهی با قیمت نجومی " هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ساعت لاکچری سحر دولتشاهی با قیمت نجومی "، کلیک کنید.