ساخت و تعمیر 260 واحد مسکونی محرومان در لرستان – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

ساخت و تعمیر 260 واحد مسکونی محرومان در لرستان - خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

پویا تابعی در گفت وگو با خبرنگار دانش نامه در سخنانی، اظهار داشت: از سال 84 تا قبل از دولت سیزدهم حدود 194 هزار مترمربع در روستاها انجام شده است.

وی عنوان کرد: این در حالی است که در دولت سیزدهم و همچنین با احتساب برنامه امسال که حدود 800 هزار مترمربع آسفالت بوده، دو میلیون و 475 هزار مترمربع آسفالت روستاها انجام خواهد شد.

مدیرکل بنیاد مسکن لرستان با اشاره به تهیه و بازنگری طرح های هادی روستایی در لرستان، بیان داشت: از سال 96 تا قبل از دولت سیزدهم 264 طرح هادی بازنگری شده، این در حالی است که در سه سال اخیر طرح هادی 538 روستا بازنگری شده است.

تابعی با بیان اینکه این عدد دوبرابر دولت قبلی است، گفت: همچنین تا قبل از دولت سیزدهم، طرح هادی در 540 روستای استان اجرا شده بود و این در حالی است که طی دولت سیزدهم طرح هادی در 440 روستای استان اجرا شده است.

وی افزود: همچنین در بحث حساب 100 امام و کمک به ساخت و تعمیر مسکن محرومان، طی سال گذشته 260 واحد مسکونی را تعمیر و یا احداث کردیم.

مدیرکل بنیاد مسکن لرستان، تصریح کرد: اعتبار هزینه شده به صورت بلاعوض دراین رابطه حدود 24 میلیارد تومان بوده است.

ساخت و تعمیر 260 واحد مسکونی محرومان در لرستان – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ساخت و تعمیر 260 واحد مسکونی محرومان در لرستان – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ساخت و تعمیر 260 واحد مسکونی محرومان در لرستان – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.