رییس جمهور کره جنوبی به خاطر رسوایی «کیف لوکس» عذرخواهی کرد

رییس جمهور کره جنوبی به خاطر رسوایی «کیف لوکس» عذرخواهی کرد

به گزارش دانش نامه؛ رییس جمهور کره جنوبی از جنجال به وجود آمده بر سر کیف لوکس همسرش عذرخواهی کرد.

به گزارش شفقنا؛ رویترز نوشت: «یون سوک یول» رییس جمهور کره جنوبی روز پنجشنبه پذیرفت که شکست سخت حزب حاکمش در انتخابات ماه گذشته نشان دهنده شکست دولت در بهبود زندگی مردم است. او همچنین به خاطر رسوایی در مورد کیف لاکچری همسرش عذرخواهی کرد. با این حال رییس جمهور کره جنوبی همچنان از تحقیقات دادستانی در این مورد سر باز می زند.

دادستانی کره جنوبی خواستار تحقیق در مورد این موضوع است که همسر رییس جمهور این کیف گرانقیمت از برند کریستین دیور را هدیه گرفته یا خریده است.

در همین حال رییس جمهور در اولین کنفرانس مطبوعاتی خود در 21 ماه گذشته تلاش کرد ماجرای کیف همسرش را کم اهمیت جلوه داده و بیشتر بر بهبود شرایط اقتصادی تمرکز کند.

رییس جمهور کره جنوبی به خاطر رسوایی «کیف لوکس» عذرخواهی کرد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییس جمهور کره جنوبی به خاطر رسوایی «کیف لوکس» عذرخواهی کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییس جمهور کره جنوبی به خاطر رسوایی «کیف لوکس» عذرخواهی کرد"، کلیک کنید.