رییسی: مسیولان عملکرد خود را با اقتضای انقلابی زیستن، اندیشیدن و عمل کردن ارزیابی کنند

در نشست شورای اداری استان سمنان؛

رییسی: مسیولان عملکرد خود را با اقتضای انقلابی زیستن، اندیشیدن و عمل کردن ارزیابی کنند

رییس جمهور تصریح کرد: مسیولان ببینند آیا عملکرد آنها در حل مشکلات، اجرای عدالت و ارتقای سرمایه اجتماعی موثر بوده است یا نه؛ ببینید انتظار رهبر معظم انقلاب و مردم و اقتضای انقلابی زیستن، اندیشیدن و عمل کردن از یک مدیر مجرب، درس خوانده و صاحب سابقه و تجربه برآورده شده یا نه و اگر نشده باید طرحی نو در انداخته شود.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری دانش نامه، سید ابراهیم رییسی بعد از ظهر امروز پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان سمنان با اشاره به اینکه مسیولان، دولتمردان و دولت در نظام جمهوری اسلامی ایران علاوه بر آنکه باید در مقابل شهروندان، ارباب رجوع و سلسله مراتب اداری پاسخگو باشند، پیش از آن باید در مقابل خداوند پاسخگو باشند و این تفاوت جدی نظام اداری ما با دیگر نظام های اداری است.

رییس جمهور افزود: در نظام اداری اگر کسی قبول مسیولیت کند باید به طور کامل و بدون هیچ گونه کوتاهی مسیولیت خود را به انجام برساند چرا که هر کوتاهی و کاستی از سوی هر فرد و یا مسیولی نه فقط در حوزه مسیولیت او، بلکه به شکل دومینووار همه نظام اداری را متاثر می کند.

رییسی با تاکید بر اینکه همه مسیولان در بخش های مختلف موظف هستند موقعیت و عملکرد خود را بررسی کرده و ببینند که آیا عملکرد مطلوبی داشته اند یا می توانسته بهتر هم عمل کند، اظهار داشت: همه مسیولان عملکرد خود را مورد بازنگری قرار دهند و ببینند که آیا در عرصه علمی، فناوری، صنعتی، معدنی، کشاورزی، اجرای عدالت و اعتلای استقلال کشور به خصوص در عرصه اقتصادی می توانسته اند بهتر عمل کنند یا خیر!

رییس جمهور تصریح کرد: مسیولان ببینند آیا عملکرد آنها در حل مشکلات، اجرای عدالت و ارتقای سرمایه اجتماعی موثر بوده است یا نه و اگر نشده در فرآیند کاری خود را مورد بازنگری قرار دهند. ببینید انتظار رهبر معظم انقلاب و مردم و اقتضای انقلابی زیستن، اندیشیدن و عمل کردن از یک مدیر مجرب، درس خوانده و صاحب سابقه و تجربه برآورده شده یا نه و اگر نشده باید طرحی نو در انداخته شود.دکتر رییسی خاطرنشان کرد: نباید اجازه دهیم نظام بروکراسی و القاب و عناوین ما را از تلاش برای حل مشکلات و پیشبرد امور در اعتلای استقلال کشور، اجرای عدالت، توسعه یافتگی متناسب با نظام انقلابی ما دور کرده یا حتی روند کار ما را کُند نماید.

در حال بروزرسانی…

رییسی: مسیولان عملکرد خود را با اقتضای انقلابی زیستن، اندیشیدن و عمل کردن ارزیابی کنند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییسی: مسیولان عملکرد خود را با اقتضای انقلابی زیستن، اندیشیدن و عمل کردن ارزیابی کنند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییسی: مسیولان عملکرد خود را با اقتضای انقلابی زیستن، اندیشیدن و عمل کردن ارزیابی کنند"، کلیک کنید.