رژیم غذایی برای تمساحی که اضافه وزن دارد/ عکس

نادیا زکالوند: اخیرا اهالی شهر تمپل تراس در فلوریدای آمریکا، تمساحی حدود 3 متری یافتند که با تخریب حصار اطراف برکه پشت کارخانه سابق کوکاکولا، وارد منطقه مسکونی شده بود. آنها به شدت نگران وجود این تمساح و خطر بالقوه آن شدند و با مسیولان مراقبت از حیوانات تماس گرفتند.

مسیولان تمساح را گرفته و به مرکز ویژه نگهداری این حیوانات منتقل کردند. دامپزشکان این مرکز با توجه به اندازه تمساح متوجه چاقی و اضافه وزن حیوان شدند.

رژیم غذایی برای تمساحی که اضافه وزن دارد/ عکس

در بررسی ها مشخص شد افراد محله، مدام به این تمساح گوشت و همبرگر می دادند تا جایی که حیوان به شدت چاق شده بود.

بنابراین دامپزشکان تصمیم گرفتند برای این تمساح، نوعی رژیم غذایی مناسب این گونه از حیوانات در نظر بگیرند. درواقع اکنون این تمساح با ماهی و مرغ به صورت محدود تغذیه می شود تا حداقل 180 کیلوگرم وزن کم کند.

منبع:

upi

رژیم غذایی برای تمساحی که اضافه وزن دارد/ عکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رژیم غذایی برای تمساحی که اضافه وزن دارد/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رژیم غذایی برای تمساحی که اضافه وزن دارد/ عکس"، کلیک کنید.