رقیب چینی لندکروزر با 940 اسب بخار قدرت به میدان آمد /عکس

امیرمسعود عابدین_ فانگ چنگ بایو که برند جدیدی تحت برند BYD است، بر خودروهای شخصی سازی شده تمرکز دارد. این برند رسما در آگوست 2023 معرفی شد و اولین و درعین حال تنها خودروی آن در بازار به نام Bao 5 در نوامبر عرضه شد. پرچم دار Bao 8 دومین خودروی آن خواهد بود.

بایو 8 یک SUV بزرگ به طول تقریباً 5٫2 متر با شش یا هفت صندلی است. ابعاد آن 5195/1994/1875 میلی متر با فاصله بین دو محور 2920 میلی متر است. وزن آن 3905 کیلوگرم اعلام شده است.

رقیب چینی لندکروزر با 940 اسب بخار قدرت به میدان آمد /عکس

به گزارش دانش نامه، مانند همتای کوچک تر خود، بایو 5، بایو 8 نیز یک خودروی الکتریکی با برد وسیع (EREV) است. خودروهای EREV دارای یک موتور برقی و یک موتور درون سوز هستند. موتور درون سوز نقشی مشابه ژنراتور برق دارند و چرخ ها نیروی لازم را برای حرکت از موتور برقی دریافت می کنند. موتور 2 لیتری توربو 268 اسب بخار نیرو تولید می کند.

رقیب چینی لندکروزر با 940 اسب بخار قدرت به میدان آمد /عکس

بایو 8 دارای دو موتور الکتریکی است، یکی در جلو با 268 اسب بخار و دیگری با 402 اسب بخار قدرت در عقب. خروجی کل پیشرانه 939 اسب بخار اعلام شده است. شتاب گیری 0 تا 100 کیلومتر بر ساعت آن 4٫8 ثانیه و حداکثر سرعت 180 کیلومتر بر ساعت است.

این خودرو روی پلت فرم جدید DMO بی وای دی که به خودروهای آفرودی اختصاص داده شده است، سوار می شود و دارای سیستم تعلیق Disus-P خواهد بود.

بایو 8 به طور رسمی در سه ماهه سوم امسال با قیمت حدودی 70 هزار دلار عرضه می شود.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در دانش نامه مراجعه کنید.

54322

رقیب چینی لندکروزر با 940 اسب بخار قدرت به میدان آمد /عکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رقیب چینی لندکروزر با 940 اسب بخار قدرت به میدان آمد /عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رقیب چینی لندکروزر با 940 اسب بخار قدرت به میدان آمد /عکس"، کلیک کنید.