رضایت‌نامه ۲۵ میلیاردی برای خرید جدید پرسپولیس؟!

رضایت‌نامه ۲۵ میلیاردی برای خرید جدید پرسپولیس؟!

آفتاب‌‌نیوز :

محمد رجائیان مدیرعامل باشگاه آلومینیوم صبح امروز در نشست سالانه مدیران باشگاه‌ها درباره مبلغ رضایت نامه مهدی لیموچی گفت: اگر قرار بود مبلغ رضایت نامه مهدی لیموچی همان ۳/۵ میلیارد باشد که باشگاه پرسپولیس تا الان پرداخت کرده بود و کار انتقال این بازیکن به این تیم تمام شده بود.

رجائیان اضافه کرد: مبلغی که ما برای رضایت نامه مهدی لیموچی در نظر گرفته ایم به اندازه همان مبلغ رضایت نامه جواد آقایی پور در تیم استقلال خوزستان است. باتوجه به اینکه مبلغ رضایتنامه جواد آقایی پور، مهاجم فصل گذشته تیم استقلال خوزستان ۲۵ میلیارد تومان اعلام شد با این اظهارات و با یک حساب سر انگشتی می‌توان فهمید مبلغ رضایتنامه لیموچی بسیار بالاتر از مبالغی است که در رسانه‌ها منتشر شده است. به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس باید برای جذب مهدی لیموچی ۲۵ میلیارد تومان به باشگاه آلومینیوم اراک پرداخت کند.

البته در کنار پرداخت مبلغ رضایتنامه، تیم پرسپولیس قطعا مبلغی را برای پرداخت به لیموچی در نظر خواهد گرفت که با احتساب رضایتنامه این بازیکن سرخپوشان باید مبلغ زیادی پرداخت کنند.

منبع: فرتاک نیوز 

رضایت‌نامه ۲۵ میلیاردی برای خرید جدید پرسپولیس؟!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رضایت‌نامه ۲۵ میلیاردی برای خرید جدید پرسپولیس؟!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رضایت‌نامه ۲۵ میلیاردی برای خرید جدید پرسپولیس؟!"، کلیک کنید.