رسانه‌های صهیونیست: پیشرفت در مذاکرات آتش‌بس غزه حاصل شد

رسانه‌های صهیونیست: پیشرفت در مذاکرات آتش‌بس غزه حاصل شد

رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که پیشرفت‌هایی در مذاکرات آتش‌بس در نوار غزه حاصل شده است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری دانش نامه، رسانه‌های رژیم صهیونیستی عصر امروز (سه‌شنبه) به نقل از یک مقام آمریکایی از حصول پیشرفت در مذاکرات مربوط به آتش‌بس در نوار غزه خبر دادند.

هم‌زمان با سفر «ویلیام برنز» رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) به قاهره و دیدار با رئیس‌جمهور مصر، رسانه‌های رژیم گزارش دادند که پیشرفت‌هایی در مذاکرات آتش‌بس در نوار غزه حاصل شده است.

بر اساس این گزارش، برنز پس از دیدار با مقامات مصری از جمله «عبدالفتاح السیسی» رئیس‌جمهور این کشور عازم دوحه شد.

بنا بر گزارش رسانه‌های رژیم صهیونیستی، «برت مک گورک» مشاور «جو بایدن» رئیس‌جمهور آمریکا نیز به تل‌آویو سفر می‌کند. پیش‌تر رسانه‌های مصر گزارش دادند که در دیدار امروز السیسی و برنز در قاهره، تلاش‌های مربوط به برقراری آتش‌بس در نوار غزه بررسی شد.السیسی در این دیدار بر موضع قاهره در مخالفت با تداوم عملیات نظامی در نوار غزه و اهمیت ایفای نقش جامعه جهانی برای توقف جنگ تأکید کرد.

رئیس‌جمهور مصر همچنین تضمین ارسال کمک‌های انسان دوستانه به نوار غزه برای کاهش فاجعه انسانی در این منطقه و نیز اتخاذ اقدامات جدی و مؤثر جهت ممانعت از گسترش دامنه درگیری در منطقه را مورد تأکید قرار داد. رسانه‌های مصر همچنین به نقل از یک منبع عالی‌رتبه این کشور گزارش دادند که هیئت امنیتی مصر فردا (چهارشنبه) در تلاش برای نزدیک کردن دیدگاه حماس و رژیم صهیونیستی به دوحه می‌رود.
سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی پیش‌تر گزارش داد که برنز فردا در دوحه با «دیوید بارنیا» رئیس موساد، «محمد بن عبدالرحمن آل ثانی» نخست‌وزیر و وزیر خارجه قطر و «عباس کامل» رئیس دستگاه اطلاعات مصر دیدار و درباره تبادل اسرا گفت‌وگو خواهد کرد.

رسانه‌های صهیونیست: پیشرفت در مذاکرات آتش‌بس غزه حاصل شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رسانه‌های صهیونیست: پیشرفت در مذاکرات آتش‌بس غزه حاصل شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رسانه‌های صهیونیست: پیشرفت در مذاکرات آتش‌بس غزه حاصل شد"، کلیک کنید.