راه برنده شدن استقلال مقابل پیکان

راه برنده شدن استقلال مقابل پیکان

پیشکسوت استقلال گفت: پیکان چون شرایط ایده آلی ندارد و باخت برای این تیم خطرناک است، قطعا استقلال بازی سختی را برابر پیکان خواهد داشت. باید برابر چنین تیمی زود گل بزنیم.

بهتاش فریبا در گفت و گو با دانش نامه، درباره بازی استقلال برابر پیکان و احتمال قهرمانی استقلال، اظهار کرد: انسان همیشه با امید زنده است و احتمال قهرمانی استقلال نیز وجود دارد باید ببینیم استقلال در دیدار برابر پیکان چگونه عمل خواهد کرد و چه بازی به نمایش می گذارد. البته اگر استقلال و پرسپولیس در آخرین بازی خود پیروز میدان باشند قهرمانی از آن پرسپولیس خواهد بود. در فوتبال هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست و باید منتظر بمانیم تا ببینیم هر دو تیم در بازی آخر خود چه روندی را پشت سر خواهند گذاشت.

وی گفت: استقلال باید سعی کند تمرکزش روی بازی خود باشد و 3 امتیاز بازی را بگیرد و منتظر لغزش تیم پرسپولیس باشد.

فریبا در ارزیابی از تیم پیکان افزود: پیکان شرایط ایده آلی ندارد و باخت ممکن است برای این تیم خطرناک باشد. تیم جوان و دونده ای دارد و شرایط جدولی برای این تیم خطرناک است و با چنگ و دندان تلاش می کنند خود را در لیگ حفظ کنند. البته این شرایط برای استقلال بد نیست و ما راحت تر می توانیم برابر چنین تیمی نتیجه بگیریم، این که عقب و یا بسته بازی کنند خوب نیست باید برابر چنین تیمی زود گل بزنیم تا با به هم زدن خط دفاعی پیکان بتوانیم به گل های دیگری نیز دست پیدا کنیم. به هر صورت استقلال بازی سختی برابر پیکان خواهد داشت.

فریبا خاطرنشان کرد:لیگ امسال هیجان زیادی داشت اما خیلی پویا نبود که فوتبال زیبایی را شاهد باشیم. تا قبل از هفته بیست و ششم و بیست و هفتم که دو تیم استقلال و پرسپولیس خود را از سایر تیم ها جدا کردند مسابقات بد نبود به ویژه هفته های آخر قهرمانی و سقوط تیم ها از لیگ برتر هیجان خاصی به بازی ها داد اما به جهت کیفی بازی ها خیلی بالا نبود.

وی در پایان در ارزیابی از عملکرد تیم استقلال گفت: الان نمی توانم چیزی در این خصوص بگویم و بعد از پایان فصل ارزیابی دقیقی درباره نقاط ضعف و قوت و حواشی ایجاد شده برای استقلال خواهم داشت.

پایان خبر دانش نامه

راه برنده شدن استقلال مقابل پیکان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "راه برنده شدن استقلال مقابل پیکان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "راه برنده شدن استقلال مقابل پیکان"، کلیک کنید.