رئیس جمهور ارمنستان پیروزی «پزشکیان» را تبریک گفت

رئیس جمهور ارمنستان پیروزی «پزشکیان» را تبریک گفت

به گزارش دانش نامه؛ «وهاگن خاچاتوریان» (Vahagn Khachaturyan) رئیس جمهور ارمنستان در پیامی پیروزی مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوریِ جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

در پیام صادره از سوی «وهاگن خاچاتوریان» در این خصوص آمده است: من مطمئن هستم که تجربه و دانش غنی شما به پیشرفت و شکوفایی بیشتر کشورتان کمک خواهد کرد.

به گزارش دانش نامه به نقل از آرمن پرس، این پیام در ادامه اضافه می کند: ارمنستان به تقویت و تعمیق مداوم دوستی چند صد ساله با ایران بر اساس احترام و اعتماد متقابل اهمیت قائل است. من خوشحالم که توجه داشته باشید که روابط ارمنستان و ایران به طور پویا در حال توسعه است.

310310

رئیس جمهور ارمنستان پیروزی «پزشکیان» را تبریک گفت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رئیس جمهور ارمنستان پیروزی «پزشکیان» را تبریک گفت" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رئیس جمهور ارمنستان پیروزی «پزشکیان» را تبریک گفت"، کلیک کنید.