دیده شدن زد فولد و زد فلیپ ۶ سامسونگ در دنیای واقعی!/ عکس

دیده شدن زد فولد و زد فلیپ ۶ سامسونگ در دنیای واقعی!/ عکس

به گزارش خبرگزاری دانش نامه، براساس گزارش دیجیاتو، دو گوشی تاشوی نسل بعدی سامسونگ، گلکسی زد فولد ۶ و گلکسی زد فلیپ ۶، احتمالاً قرار است ۲۰ تیر معرفی شوند. قبل از معرفی رسمی، طرف‌داران گوشی‌های سامسونگ می‌توانند نگاه دقیق‌تری به این گوشی‌ها بیندازند؛ زیرا عکس ماکت‌های این دو دستگاه در فضای مجازی منتشر شده است.

به گزارش «۹to۵Google»، تصاویر ماکت‌های دو گوشی گلکسی زد فلیپ ۶ و زد فولد ۶ سامسونگ منتشر شده‌اند. منبع این عکس‌ها پیوسته از کلمات «واحدهای ساختگی» و «نمونه‌های اولیه» مترادف استفاده می‌کند اما این دو مفهوم تفاوت‌هایی دارند.

در واقع واحدهای ساختگی یا ماکت اجزای داخلی ندارد اما محصول نهایی را دقیق منعکس می‌کند، درحالی‌که نمونه‌های اولیه سخت‌افزار گوشی را داخل خودشان دارند اما در چرخه توسعه تغییر و بهبود پیدا می‌کنند.

ازآنجایی‌که منبع دقیق این تصاویر نامشخص است، نمی‌توانیم حدس بزنیم این عکس‌ها چقدر ممکن است درست‌ باشند.

اگر این‌ها واحدهای ساختگی‌ باشند، به این معنی است که طراحی‌شان باید همان چیزی باشد که در محصولات نهایی می‌بینیم. اگر نمونه‌های اولیه باشند، معلوم نیست این دستگاه‌ها در چه مرحله‌ای از چرخه توسعه، ساخته شده‌اند و چقدر به محصولات نهایی شباهت دارند.

طراحی دو گوشی تاشو بعدی سامسونگ

به‌هرحال، طرح‌های نشان‌داده‌شده در این عکس‌ها اصلاً عجیب نیست، این شرکت کره‌ای ظاهراً دیگر خیلی تمایلی به ایجاد تغییرات اساسی در گوشی‌های تاشویش ندارد.

این موضوع باعث می‌شود طراحی‌ها نسبتاً خسته‌کننده و شبیه نسل قبل به‌ نظر برسند. ظاهراً گلکسی زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ از همان زبان طراحی قبلی استفاده می‌کنند.

انتظار می‌رود ۱۰ ژوئیه (۲۰ تیر ۱۴۰۳) گلکسی زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ و در شهر پاریس رونمایی شوند.

به غیر از این دو گوشی، سامسونگ در این رویداد احتمالاً قصد معرفی دو ساعت هوشمند گلکسی واچ ۷، گلکسی واچ اولترا و هندزفری گلکسی بادز ۳ را هم دارد.

۲۲۷۲۲۷

دیده شدن زد فولد و زد فلیپ ۶ سامسونگ در دنیای واقعی!/ عکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دیده شدن زد فولد و زد فلیپ ۶ سامسونگ در دنیای واقعی!/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دیده شدن زد فولد و زد فلیپ ۶ سامسونگ در دنیای واقعی!/ عکس"، کلیک کنید.