دو برادر همزمان به خدمت اعزام نمی شوند/ امکان تمدید تاریخ اعزام تا پایان خدمت برادر

دو برادر همزمان به خدمت اعزام نمی شوند/ امکان تمدید تاریخ اعزام تا پایان خدمت برادر

 سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: اگر دو بردار همزمان نوبت رفتن به خدمت سربازی شان باشد؛ یک نفر می تواند تا پایان خدمت دوره ضرورت برادر حین خدمت از تمدید تاریخ اعزام به خدمت بهره مند شوند.

به گزارش دانش نامه، سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: برابر ماده 44 قانون خدمت وظیفه عمومی در مواردی که دو برادر همزمان در شرایط اعزام به خدمت قرار دارند ،درصورتیکه یکی از برادران درحال خدمت باشد ،برادر دیگر در صورت نداشتن غیبت تا پایان خدمت برادر خود می تواند تاریخ اعزامش را تمدید کند .

مشمول فاقد غیبت جهت تمدید تاریخ اعزام به خدمت می بایست  به همراه برگ اشتغال به خدمت برادر، جهت تمدید تاریخ اعزام به خدمت به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) مراجعه کند .

در مواردی که تاریخ اعزام به خدمت دو برادر همزمان باشد، تاریخ  اعزام به خدمت یکی از آنان به مدت دو ماه تمدید می شود و درصورت ارایه گواهی اشتغال به خدمت، مشمول می تواند تا پایان خدمت دوره ضرورت برادرحین خدمت  از تمدید تاریخ اعزام به خدمت بهره مند شود.

پایان خبر دانش نامه 

دو برادر همزمان به خدمت اعزام نمی شوند/ امکان تمدید تاریخ اعزام تا پایان خدمت برادر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دو برادر همزمان به خدمت اعزام نمی شوند/ امکان تمدید تاریخ اعزام تا پایان خدمت برادر" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دو برادر همزمان به خدمت اعزام نمی شوند/ امکان تمدید تاریخ اعزام تا پایان خدمت برادر"، کلیک کنید.