دستگیری 4 متهم اصلی پرونده مفقودی یسنا، کودک کلاله ای

دستگیری 4 متهم اصلی پرونده مفقودی یسنا، کودک کلاله ای

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کلاله استان گلستان از شناسایی و دستگیری عوامل اصلی ربایش کودک کلاله ای خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری دانش نامه، سیدجواد میردوستی با اشاره به دستگیری متهمان اصلی ربایش یسنا کودک کلاله ای، گفت: متهمان 4 مرد هستند که یکی از آن ها پس از بازجویی با صدور قرار بازداشت موقت، راهی زندان شد.

وی افزود: 3 متهم دیگر این پرونده فعلا در پلیس آگاهی برای بازجویی تحت نظر هستند و پس از تکمیل تحقیقات در مورد آن ها تصمیم قانونی اتخاذ خواهد شد.

دادستان کلاله تصریح کرد: بعضی از افراد بازداشتی جزء افرادی هستند که پیش از پیدا شدن یسنا، با دستور بازپرس پرونده به عنوان مظنون به پلیس آگاهی احضار شده بودند.

وی تاکید کرد: انگیزه متهمان از ربودن این کودک پس از تکمیل تحقیقات اطلاع رسانی خواهد شد.

بر اساس گزارش سایت میزان، یسنا کودک کلاله ای بود که یکشنبه هفته گذشته مفقود شد و پس از چند روز جست وجو روز پنجشنبه 13 اردیبهشت در سلامت کامل پیدا شد.

دستگیری 4 متهم اصلی پرونده مفقودی یسنا، کودک کلاله ای

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری 4 متهم اصلی پرونده مفقودی یسنا، کودک کلاله ای" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری 4 متهم اصلی پرونده مفقودی یسنا، کودک کلاله ای"، کلیک کنید.