دستگیری عامل تشویش اذهان عمومی در حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر

دستگیری عامل تشویش اذهان عمومی در حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر

دانش نامه/خوزستان فردی که با هویت های مجعول، با انتشار مطالب تنش آمیز در خصوص انتخابات، موجب تشویش اذهان عمومی در حوزه انتخابیه شهرستان های رامهرمز و رامشیر می شد، دستگیر شد.

سرهنگ کارآگاه علی حسینی رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی خوزستان، پنجشنبه شب (20 اردیبهشت ماه) در تشریح جزییات این خبر اظهار کرد: در یک عملیات منسجم و  هماهنگ با مقام قضایی، فرد مجرمی که در ایام منتهی به دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، با مشخصات جعلی در فضای مجازی، با انجام اقدامات مجرمانه تنش زا موجبات تشویش اذهان عمومی را فراهم می کرد، دستگیر و به مقام قضایی تحویل داده شد.

به نقل از پلیس، وی در خصوص رصد و شناسایی تخلفات انتخاباتی توسط پلیس فتا نیز گفت: تاکنون به بیش از 50 مورد از کاربران فضای مجازی، تذکر تلفنی داده شد و تعدادی نیز پس از احضار و توجیه، اقدام به حذف محتوای مجرمانه کردند.

حسینی بیان کرد: شهروندان، از اعلام نتایج زود هنگام انتخابات در فضای مجازی خودداری و اخبار صحیح را از طریق رسانه ملی، پیگیری کنند. 

پایان خبر دانش نامه 

دستگیری عامل تشویش اذهان عمومی در حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری عامل تشویش اذهان عمومی در حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری عامل تشویش اذهان عمومی در حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر"، کلیک کنید.