دستگیری عاملان انفجار شیء صوتی در اهدان

دستگیری عاملان انفجار شیء صوتی در اهدان

آفتاب نیوز :

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ “شاهپور فلاحی” فرمانده انتظامی زاهدان در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت: در پی اعلام وقوع شرارت و پرتاب اشیاء انفجاری صوتی در سطح شهر زاهدان، ماموران پلیس با انجام ساز و کار های ویژه با جدیت پیگیر موضوع شدند.

 وی در ادامه بیان داشت: اکیپ ماموران کلانتری 13 شهرستان نیز در اجرای برنامه های مطرح شده در صبح امروز پس از شناسایی و تعقیب و مراقبت، یک دستگاه خودروی تویوتا با دو نفر سرنشین را در سطح یکی از خیابان های شهرستان متوقف می کنند.

 سرهنگ “فلاحی” از دستگیری عاملان شرارت و اعتراف آنان به بزه انتسابی، خبر داد و گفت: مجرمان بلافاصله جهت بررسی های تخصصی به پلیس اطلاعات استان منتقل شدند.

دستگیری عاملان انفجار شیء صوتی در اهدان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری عاملان انفجار شیء صوتی در اهدان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری عاملان انفجار شیء صوتی در اهدان"، کلیک کنید.