خلیل زاده: به تغییر سرمربی هنگ کنگ کاری نداریم/ سه امتیاز را می خواهیم

خلیل زاده: به تغییر سرمربی هنگ کنگ کاری نداریم سه امتیاز را می خواهیم

مدافع تیم ملی فوتبال ایران می گوید با تفکر امیر قلعه نویی تیم ایران به دنبال کسب سه امتیاز در بازی برابر هنگ کنگ است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری دانش نامه، شجاع خلیل زاده در نشست خبری پیش از دیدار برابر هنگ کنگ در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او پرسید با توجه به تغییرات کادر فنی حریف چقدر این تیم نسبت به جام ملت ها تغییر خواهد داشت، گفت: در فوتبال هر مربی سلیقه و فلسفه خودش را دارد، اما چیزی که برای ما اهمیت دارد برنامه های سرمربی خودمان است.

وی افزود: هنگ کنگ تیم خوبی است و آنها از خودشان کیفیت خوبی در جام ملت ها نشان دادند، اما ما در بازی فردا تلاش می کنیم طبق نظر سرمربی مان با کیفیتی خوب سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

او ادامه داد: هر مربی سلیقه خاص خودش را دارد و ما طبق نظر سرمربی خودمان تفاوتی نمی کند چه مربی. تیم خوبی است و تمام تلاش مان را می کنیم با نظر سرمربی تیم سه امتیاز را کسب کنیم.

خلیل زاده: به تغییر سرمربی هنگ کنگ کاری نداریم/ سه امتیاز را می خواهیم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خلیل زاده: به تغییر سرمربی هنگ کنگ کاری نداریم/ سه امتیاز را می خواهیم" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خلیل زاده: به تغییر سرمربی هنگ کنگ کاری نداریم/ سه امتیاز را می خواهیم"، کلیک کنید.