خانه تکانی سهراب بختیاری زاده در نفت/ بازیکن سابق فنرباغچه در آبادن

خانه تکانی سهراب بختیاری زاده در نفت/ بازیکن سابق فنرباغچه در آبادن

دانش نامه/خوزستان سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از کنار گذاشته شدن چند بازیکن این تیم خبر داد.

سهراب بختیاری زاده در نشست خبری پیش از بازی با استقلال آبی پوش ملاثانی در جام حذفی، اظهار کرد: آنچه برای من بسیار اهمیت دارد، ذهنیت و تفکر بازیکنان صنعت نفت آبادان است. بازیکنان هر تیمی جزو ارکان اصلی هر باشگاهی هستند. در نیم فصل دوم حتماً یک صنعت نفت قوی تری را خواهید دید. متاسفانه بازیکنان ما در این مدت بار روانی منفی زیادی را تجربه کرده اند، البته آن ها عاشقانه صنعت نفت را دوست دارند.

به گزارش دانش نامه، وی ادامه داد: صنعت نفت برای بازیکنان ما مهم است و این برای من اهمیت دارد. من بسیار روی شادابی بازیکنان تاکید داشتم و به این توافق رسیدیم که از فردا روزهای خوب صنعت نفت را شروع کنیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره بازی فردای تیمش مقابل استقلال ملاثانی، گفت: به هیچ عنوان نگاه ما به این تیم، نگاه به یک تیم دست یکی نیست. حریف قابل احترام است و در لیگ یک سخت می بازد و سخت گل می خورد. این ها نشان می دهد فردا بازی سختی داریم اما فردا حتماً بازیکنان ما با دوندگی خوب و نظم و روحیه تیمی، یک شروع بسیار خوب خواهند داشت.

وی افزود: نباید به جایگاه صنعت نفت آبادان نگاه کنیم زیرا معتقدم یک تیم بزرگ است و نفت به بازیکنانی با وزن و با تجربه که بتوانند به نوعی کار را برای ما به درستی انجام دهند، نیاز دارد. جذب بازیکنان با کیفیت در نیم فصل بسیار سخت است اما من این کار را به کمک باشگاه انجام داده ام و نام سه چهار بازیکن را به باشگاه داده ام و در یکی دو روز آینده نهایی خواهد شد. دروازه بان های جوان بسیار خوبی داریم ولی حتماً یک دروازه بان بسیار خوب جذب خواهیم کرد، ضمن اینکه یک مدافع و نیز یک هافبک خارجی هم به ما اضافه خواهد شد. نیاز داریم در دروازه، خط دفاع و هافبک با جذب سه چهار بازیکن نقاط ضعف را برطرف کنیم.

بختیاری زاده گفت: زمانی که من آمدم، آقای حسینی، لطفی و امیری با صنعت نفت آبادان قرارداد بسته بودند. همه بازیکنان برای من قابل احترام هستند اما آن چیزی که برای من اهمیت دارد، کیفیت فنی، رفتاری و شخصیتی بازیکن است. همچنین بخشی از بازیکنان که نمی توانند به ما کمک کنند حتماً کنار گذاشته خواهند شد. از همه مهمتر برای من صنعت نفت آبادان است. حتی زندگی شخصی بازیکن نیز برای من مهم است. می خواهیم دست به هر کاری بزنیم تا شرایط نفت آبادان تغییر کند.

وی بیان کرد: همچنین یک مربی تمرین دهنده از کشور ترکیه به جمع ما اضافه خواهد شد. او بازیکن فنر باغچه ترکیه بوده است حتماً می تواند به پیکره و ساختار باشگاه صنعت نفت آبادان کمک کند. چند بازیکن حتماً از صنعت نفت آبادان کنار گذاشته خواهند شد و به همین دلیل برای بازی فردا کمی دستمان بسته است اما سعی می کنیم از بازیکنان جوان کمک بگیریم. روحیه تیمی برای من بسیار اهمیت دارد و با احترام به تیم استقلال ملاثانی، فردا بعد از برد مقابل این تیم در ادامه خواهید دید که تیم صنعت نفت آبادان بعد از اضافه شدن سه چهار بازیکن مدنظر حتماً یک ریتم بهتری را نسبت به قبل خواهد داشت.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره بازی امشب تیم ملی نیز عنوان کرد: تنها کاری که از دستمان برمی آید این است که انرژی مثبت بدهیم و برای مجموعه تیم ملی دعا کنیم. ایران در بازی قبل دست به کار بزرگی زد و امیدوارم همه ما از بازی اردون و کره درس گرفته باشیم و این احساس را نداشته باشیم که حتماً قطر را می بریم. امیدوارم با تجربه ای که از آقای قلعه نوعی سراغ دارم و ذهنیت حرفه ای که دارد، برد بازی قبل را از خودشان دور کنند. با برد تیم ملی همه خوشحال می شوند و این خیلی با ارزش است.

پایان خبر دانش نامه

خانه تکانی سهراب بختیاری زاده در نفت/ بازیکن سابق فنرباغچه در آبادن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خانه تکانی سهراب بختیاری زاده در نفت/ بازیکن سابق فنرباغچه در آبادن" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خانه تکانی سهراب بختیاری زاده در نفت/ بازیکن سابق فنرباغچه در آبادن"، کلیک کنید.