حریفان تیم ملی فوتسال ایران در جام جهانی مشخص شدند – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

حریفان تیم ملی فوتسال ایران در جام جهانی مشخص شدند - خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار دانش نامه، قرعه کشی رقابت های جام جهانی 2024 فوتسال ازبکستان امروز یکشنبه 6 خرداد در شهر سمرقند برگزار شد. این دوره از بازی های جام جهانی از 14 سپتامبر (24 شهریور) تا 6 اکتبر 2024 (15 دانش نامه) برگزار می شود و 24 تیم در آن حضور خواهند داشت.

بر این اساس تیم ملی ازبکستان به عنوان میزبان جام جهانی در کنار ایران، تاجیکستان، تایلند و افغانستان 5 تیم آسیایی حاضر در جام جهانی را تشکیل می دهند. تیم ملی فوتسال کشورمان که در سید اول قرار داشت با تیم های فرانسه، ونزویلا و همگروه شد.

قرعه کشی این رقابت ها به شرح زیر است:

گروه A: ازبکستان، پاراگویه، کاستاریکا، هلند
گروه B: برزیل، تایلند، کرواسی، کوبا
گروه C: آرژانتین، اوکراین، افغانستان، آنگولا
گروهD : اسپانیا، قزاقستان، نیوزلند، لیبی
گروهE : پرتغال، مراکش، تاجیکستان، پاناما
گروهF : ایران، فرانسه، ونزویلا، گواتمالا

حریفان تیم ملی فوتسال ایران در جام جهانی مشخص شدند – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حریفان تیم ملی فوتسال ایران در جام جهانی مشخص شدند – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حریفان تیم ملی فوتسال ایران در جام جهانی مشخص شدند – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.