تلاش برای نجات 3 مفقودی سیلاب جاده چالوس – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

تلاش برای نجات 3 مفقودی سیلاب جاده چالوس - خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری دانش نامه، بابک محمودی، رییس سازمان امداد و نجات هلال احمر اعلام کرد: به دنبال وقوع سیلاب در جاده چالوس، حد فاصل کندوان تا هزار چم، 55 نیروی واکنش سریع به منطقه اعزام که موفق به نجات 12 شهروند و انتقال 4 نفر به مناطق امن شدند.

وی گفت: 16 نفر بر اثر سیلاب جاده چالوس مصدوم شدند که همه این شهروندان در شرایط مساعدی قرار دارند و هیچ مشکلی در این زمینه وجود نداشت.

وی افزود: با استفاده از 13 تیم تخصصی، 6 دستگاه آمبولانس و 8 خودروی امداد و نجات دیگر در حال عملیات در جاده چالوس هستیم. تاکنون 7 دستگاه خودروی بدون سرنشین کشف شده و تلاش ها برای یافتن 3 شهروند مفقودی بی وقفه ادامه دارد.

این مقام مسوول در هلال احمر تاکید کرد: با توجه به شرایط آب و هوایی از شهروندان تقاضا می شود از ترددهای غیرضروری پرهیز و به هیچ وجه در مسیل ها و حواشی رودخانه ها حضور پیدا نکنند.

تلاش برای نجات 3 مفقودی سیلاب جاده چالوس – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تلاش برای نجات 3 مفقودی سیلاب جاده چالوس – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تلاش برای نجات 3 مفقودی سیلاب جاده چالوس – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.