تعارف نکنید همه ما آهنگ های معین گوش می دهیم

تعارف نکنید همه ما آهنگ های معین گوش می دهیم

آفتاب نیوز :

بهروز شعیبی در پاسخ به این پرسش که آیا بخشی از این فیلم در واکنش به صحبت های وزیر ارشاد درباره معین بوده است، گفت: واقعا فکر می کنید در این 2 هفته می توانستیم چیزی به فیلم اضافه کنیم؟ ما در این دو هفته فقط درگیر تصحیح رنگ بودیم. علاقه به موسیقی پاپ در همه ما وجود دارد تعارف نکنیم. علاقه خود من به موسیقی پاپ از بچگی، از ضبط ماشینمان و تلویزیون شروع شده است. همه به موسیقی پاپ علاقه داریم و همه معین هم گوش دادیم بهتر است تعارف نکنیم.

علی سرتیپی تهیه کننده این فیلم نیز نیز در پاسخ به این پرسش که آیا صحنه نوازندگی خانم ها در اکران مردمی حذف می شود؟ توضیح داد: این فیلم پروانه نمایش دریافت کرده است. امیدواریم که در اکران عمومی به فیلم دست نخورد.

تعارف نکنید همه ما آهنگ های معین گوش می دهیم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تعارف نکنید همه ما آهنگ های معین گوش می دهیم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تعارف نکنید همه ما آهنگ های معین گوش می دهیم"، کلیک کنید.