تبریک «عین اللهی» به وزرای بهداشت کشورهای اسلامی به مناسبت عید فطر

تبریک «عین اللهی» به وزرای بهداشت کشورهای اسلامی به مناسبت عید فطر

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به وزرای بهداشت کشورهای اسلامی تبریک گفت.

به گزارش دانش نامه و بنابر اعلام وزارت بهداشت، در متن پیام دکتر عین اللهی آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

الْحَمْدُلِلَّهِ عَلَی مَا هَدَانَا وَلَهُ الشُّکْرُ عَلَی مَا اَوْلانَا

وزرای محترم بهداشت کشورهای اسلامی

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه نورانی و پرفضیلت رمضان، فرا رسیدن عید فطر، عید تهذیب نفس و عبودیت و بندگی را به شما تبریک می گویم. 

در حالی به استقبال این عید سعید می رویم که رژیم غاصب صهیونیستی با خشونت  وحشیانه علیه کودکان و مردم عزیز غزه، خشم و نگرانی جوامع اسلامی را بر انگیخته و وجدان های بیدار سایر ملت های جهان را نیز از ستم هایی که بر این مردم مظلوم می رود، به درد آورده است.

در چنین شرایطی از دولت ها و ملت های مسلمان انتظار است تا در مسیر برادری و همگرایی گام برداشته و علیه این رژیم مجعول و حامیان مستکبر آن با یکدیگر متحد شوند. 

امیدوارم با بهره مندی از فیوضات الهی این ایام پر برکت و با همراهی، همدلی و همکاری هر چه بیشتر ملت ها و دولت های مسلمان، در مسیر ارتقای سلامت امت اسلامی کوششی شایسته معمول داریم و به توفیقات روز افزون دراین زمینه نایل آییم. 

سعادت و سربلندی شما و مردم شریف آن کشور را از خداوند متعال مسالت دارم.»

پایان خبر دانش نامه

تبریک «عین اللهی» به وزرای بهداشت کشورهای اسلامی به مناسبت عید فطر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تبریک «عین اللهی» به وزرای بهداشت کشورهای اسلامی به مناسبت عید فطر" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تبریک «عین اللهی» به وزرای بهداشت کشورهای اسلامی به مناسبت عید فطر"، کلیک کنید.