بشنوید| چه کنیم به امام زمان(عج) بیشتر نزدیک شویم؟

بشنوید| چه کنیم به امام زمان(عج) بیشتر نزدیک شویم؟

مرحوم آیت الله ناصری معتقد است برای نزدیک شدن به امام زمان(عج) باید حجاب های درونی را کم و صفت های رذیله را مداوا کرد. 

به گزارش دانش نامه، مرحوم آیت الله ناصری -استاد اخلاق و حوزه علمیه- در مورد اینکه چگونه می توان به حضرت ولیعصر(عج) نزدیک شد، تاکید داشت: اگر بخواهید به امام زمان(عج) نزدیک بشوید راهش این است که حجاب های درونی را کم و صفت های رذیله را مداوا کنید. 

به گفته وی، هر صفت رذیله یک حجاب ضخیمی است، پس اصلاح رفتار باید در دستور کار باشد و توبه از احوالات گذشته اتفاق بیافتد، همچنین تصمیم بگیرید در آینده گناه نکرده و با حق مبارزه نداشته و از شیطان هم اطاعت نکنید.

به توصیه آیت الله ناصری، برای نزدیک شدن به امام زمان(عج) باید التزام به نماز اول وقت داشت و تسبیحات حضرت زهرا(س) فراموش نشود.

به اعتقاد این استاد اخلاق یکی دیگر از راه های نزدیک شدن به امام زمان(عج) خواندن دعای عهد هر روز صبح با وضو است، ضمنا 100مرتبه استغفار در روز فراموش نشود و روز ی 50آیه قرآن بخوانید.

به گفته آیت الله ناصری به هنگام خواب هم باید با وضو چند آیه قرآن بخوانید و این اقدامات موجب از بین رفتن حجاب ها یا کمرنگ شدن حجاب ها و استفاده از انوار امام زمان(عج) می شود.

پایان خبر دانش نامه

بشنوید| چه کنیم به امام زمان(عج) بیشتر نزدیک شویم؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بشنوید| چه کنیم به امام زمان(عج) بیشتر نزدیک شویم؟" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بشنوید| چه کنیم به امام زمان(عج) بیشتر نزدیک شویم؟"، کلیک کنید.