برخورد قاطع با عرضه خارج از شبکه لاستیک خودروی یارانه ای – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

برخورد قاطع با عرضه خارج از شبکه لاستیک خودروی یارانه ای - خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری دانش نامه، شهرام محسنی مدیرکل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: پرونده عرضه خارج از شبکه 9 هزار و 471 حلقه لاستیک یارانه ای به ارزش 619 میلیارد و 495 میلیون ریال در شعبه ششم ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی کرمانشاه رسیدگی شد.

مدیرکل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی افزود: شعبه با توجه به مدارک موجود در پرونده، اتهام انتسابی را محرز و متهم را به پرداخت 619 میلیارد و 495 میلیون ریال جزای نقدی برابر ارزش تخلف محکوم کرد.

محسنی گفت: شعبه همچنین متهم را به پرداخت 619 میلیارد و 495 میلیون ریال جریمه برای برای بهای مال از دست رفته و در مجموع به پرداخت هزار و 238 میلیارد ریال جزای نقدی محکوم کرد.

مدیرکل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی افزود: بازرسان صنعت، معدن و تجارت در بازرسی از انبار لاستیک فروشی، این تخلف را کشف و پرونده آن را برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.

برخورد قاطع با عرضه خارج از شبکه لاستیک خودروی یارانه ای – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برخورد قاطع با عرضه خارج از شبکه لاستیک خودروی یارانه ای – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برخورد قاطع با عرضه خارج از شبکه لاستیک خودروی یارانه ای – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.