برخورد با صاعقه از اول سال جان چند را گرفته؟

برخورد با صاعقه از اول سال جان چند را گرفته؟

به گزارش دانش نامه، رییس سازمان اورژانس کشور با اشاره به مصدوم شدن 1595 نفر در حوادث جوی امسال گفت: 13 نفر از هموطنان بر اثر برخورد صاعقه جان خود را از دست داده اند.

جعفر میعادفر در گفت وگو با دانش نامه با اشاره به مصدوم شدن 1595 نفر در حوادث جوی امسال، اظهار کرد: آمار مصدومان حوادث جوی از اول فروردین تا پنجم خردادماه امسال رشد 100 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.

وی افزود: در این بازه زمانی 61 نفر بر اثر حوادث جوی فوت کرده اند که بیشترین عامل فوت این افراد وقوع سیلاب ها بوده است.

میعادفر با بیان این که در سیلاب های امسال 69 نفر مصدوم و 48 نفر فوت شده اند، ادامه داد: وقوع طوفان باعث مصدوم شدن 353 نفر شده و گردوغبار نیز 1069 مصدوم برجای گذاشته است.

رییس سازمان اورژانس کشور با اشاره به مصدوم شدن 6 نفر بر اثر ریزش کوه ادامه داد: 17 نفر هم بر اثر اصابت صاعقه دچار مصدومیت شده اند که متاسفانه 13 نفر از این افراد فوت کرده اند.

47236

برخورد با صاعقه از اول سال جان چند را گرفته؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برخورد با صاعقه از اول سال جان چند را گرفته؟" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برخورد با صاعقه از اول سال جان چند را گرفته؟"، کلیک کنید.