برتری شکننده انگلیس برابر صربستان/ «سه شیرها» مدعی نبودند – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

برتری شکننده انگلیس برابر صربستان/ «سه شیرها» مدعی نبودند - خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار دانش نامه، تیم های ملی فوتبال انگلیس و صربستان در نخستین دیدار خود در رقابت های جام ملت های فوتبال اروپا موسوم به «یورو 2024» شامگاه یکشنبه از ساعت 22:30 در ورزشگاه «ولتیس آرنا» آلمان به مصاف هم رفتند که در پایان انگلیس موفق شد با نتیجه یک بر صفر به برتری برسد.

تک گل انگلیس در این دیدار را «جود بلینگهام »(13) به ثمر رساند.

گل اول انگلیس به صربستان توسط جود بلینگهام:

فرصت تیم ملی صربستان که با بی دقتی مهاجم این تیم از دست رفت:

صحنه ای که بازیکنان صربستان معتقد بودند روی میتروویچ خطای پنالتی صورت گرفته است اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت:

ضربه سر هری کین که با مداخله دروازه بان و تیر دروازه، راهی در چهارچوب پیدا نکرد:

شوت بازیکن صربستان که دروازه بان انگلیس مانع از ورود توپ به دروزاه شد:

در دیگر دیدار گروه عصر امروز تیم های ملی دانمارک و اسلوونی به مصاف هم رفته بودند که این دیدار با نتیجه تساوی یک به یک به پایان رسید.

به این ترتیب در جدول رده بندی گروه C در پایان دور اول، انگلیس با 3 امتیاز صدرنشین است. دانمارک و اسلوونی با یک امتیاز دوم و سوم هستند و صربستان بدون امتیاز در انتهای جدول قرار دارد.

برتری شکننده انگلیس برابر صربستان/ «سه شیرها» مدعی نبودند – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برتری شکننده انگلیس برابر صربستان/ «سه شیرها» مدعی نبودند – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برتری شکننده انگلیس برابر صربستان/ «سه شیرها» مدعی نبودند – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.