با این نوآوری بیمه بدنه دیگر معنایی نخواهد داشت!/فیلم

با این نوآوری بیمه بدنه دیگر معنایی نخواهد داشت!/فیلم

امیرمسعود عابدین: کاور بادی فِنس یا PPF، لایه ای محافظتی جهت جلوگیری از ضربات وارده به بدنه خودرو است. این لایه پلاستیکی مانند گلس در تلفن همراه عمل می کند. علاوه بر سرامیک کردن بدنه، اعمال یک کاور محافظتی به مراقبت بیشتر کمک بسیاری می کند.

دو نوع بادی فِنس شفاف و مات وجود دارد. قبل از نصب کاور، بدنه به طور کامل تمیز و بررسی می شود تا نقصی نداشته باشد. پس از این کار، تمام بدنه خودرو، دو بار پولیش می شود.

سپس یک لایه بسیار نازک از روی کاور جدا می شود تا خاصیت چسبندگی پیدا کند. یک محلول خاص روی بدنه اسپری می شود و بلافاصله کاور نصب می شود.

به گزارش دانش نامه، سختی و آسانی کاور کردن، متناسب با شکل و فرم بدنه خودرو است. وقتی خودروی شما دارای کاور محافظتی است، دیگر نمی توانید از کارواش اتوماتیک استفاده کنید.

عمر کاور متناسب با برند و نوع جنس آن می تواند متفاوت باشد؛ برای مثال ممکن است یک کاور بادی فنس تا 2 سال عمر کند. با این لایه محافظتی، رنگدانه های بدنه بیشتر نمایان می شود.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در دانش نامه مراجعه کنید.

227322

با این نوآوری بیمه بدنه دیگر معنایی نخواهد داشت!/فیلم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "با این نوآوری بیمه بدنه دیگر معنایی نخواهد داشت!/فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "با این نوآوری بیمه بدنه دیگر معنایی نخواهد داشت!/فیلم"، کلیک کنید.