باقری وارد استانبول شد – خبرگزاری دانش نامه

باقری وارد استانبول شد

سرپرست وزارت امور خارجه کشورمان با هدف شرکت و سخنرانی در نشست فوق العاده گروه دی هشت وارد استانبول شد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری دانش نامه، علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه کشورمان با هدف شرکت و سخنرانی در نشست فوق العاده گروه دی هشت در خصوص جنایات رژیم صهیونیستی در غزه راهی استانبول ترکیه شده است.

نشست استانبول فرصتی برای تداوم دیپلماسی فعال جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مساله فلسطین و مقاومت مردم فلسطین در مقابل رژیم صهیونیستی است.

 سرپرست دستگاه دیپلماسی در سفر خود به استانبول، علاوه بر سخنرانی در این نشست با وزرای امور خارجه شرکت کننده در نشست استانبول در خصوص لزوم اقدام منسجم و هماهنگ کشور های اسلامی برای توقف جنایات رژیم صهیونیستی و ارسال کمک های فوری برای مردم تحت محاصره فلسطین در نوار غزه و رفح دیدار و گفتگو خواهد کرد.

باقری وارد استانبول شد – خبرگزاری دانش نامه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باقری وارد استانبول شد – خبرگزاری دانش نامه" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باقری وارد استانبول شد – خبرگزاری دانش نامه"، کلیک کنید.