بازگشت منوچهر والی زاده به تلویزیون پس از پایان دوره نقاهت

بازگشت منوچهر والی زاده به تلویزیون پس از پایان دوره نقاهت

به گزارش دانش نامه منوچهر والی زاده اسفند ماه سال گذشته در بیمارستان بستری شد و به گفته خودش به دلیل کرونای خفیف بعد از ترخیص از بیمارستان هم مدتی را باید استراحت می کرد.

دانش نامه نوشت:او تلاش کرد همان زمان هم به عرصه دوبله بازگردد اما به دلیل مشکلات تنفسی مدتی را از دوبله دور ماند.

فرشید شکیبا مدیر دوبلاژ تلویزیون امروز در صفحه شخصی خود در شبکه های اجتماعی با اشاره به بازگشت منوچهر والی زاده نوشت: عمو والی عزیز و مهربان بعد از یک دوره نقاهت، امروز به دوبله آمدند تا در فیلم سینمایی هندی «بهولا» که با مدیریت خانم ناهید امیریان برای شبکه نمایش انجام می شود، هنرنمایی کنند.

وی در ادامه آورده است: حضور هنرمند دوست داشتنی آقای والی زاده، همیشه اتمسفر حاکم بر دوبله را تغییر داده و همه هنرمندان با دیدن ایشان انرژی مضاعفی می گیرند. امیدوارم آقای والی زاده خوش قلب ما همیشه سرحال و سلامت باشند و برای مردم عزیزمان خاطره های جدیدی رو به ارمغان بیاورند.

22057

بازگشت منوچهر والی زاده به تلویزیون پس از پایان دوره نقاهت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازگشت منوچهر والی زاده به تلویزیون پس از پایان دوره نقاهت" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازگشت منوچهر والی زاده به تلویزیون پس از پایان دوره نقاهت"، کلیک کنید.