بازگشت سپاهان در انزلی؛ فرار بزرگ شهریار در رقابت آقای گلی

بازگشت سپاهان در انزلی؛ فرار بزرگ شهریار در رقابت آقای گلی

به گزارش خبرگزاری دانش نامه؛ تیم فوتبال ملوان بندر انزلی از ساعت 17 امروز (یکشنبه) در چارچوب دیداری از هفته بیست وچهارم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور مقابل سپاهان قرار گرفت که در پایان این مسابقه شاگردان مورایس با نتیجه 2 بر یک پیروز شدند.

تک گل نیمه نخست این بازی را که در ورزشگاه شادروان قایقران انزلی برگزار شد، محمدرضا سلیمانی در دقیقه 11 روی پاس گل رضا جعفری وارد دروازه سپاهان کرد. به این ترتیب گلزن ملوان، ششمین گل فصل خود را به ثمر رساند.

در نیمه دوم سپاهانی ها برای جبران نتیجه وارد زمین شدند و از اُفت کیفی ملوان نهایت بهره را بردند و از شکست به پیروزی رسیدند. در دقیقه 53 شهریار مغانلو از روی نقطه پنالتی گل تساوی بخش تیمش را زد و در دقیقه 73 با گلزنی مجدد، عامل برتری طلایی پوشان در نتیجه شد.

سپاهان با پیروزی در بازی امروز 45 امتیازی شد و جایگاه خود را در رده سوم جدول لیگ برتر تثبیت کرد. ملوان بندر انزلی نیز 39 امتیازی و در رده پنجم جدول باقی ماند.

258 258

بازگشت سپاهان در انزلی؛ فرار بزرگ شهریار در رقابت آقای گلی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازگشت سپاهان در انزلی؛ فرار بزرگ شهریار در رقابت آقای گلی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازگشت سپاهان در انزلی؛ فرار بزرگ شهریار در رقابت آقای گلی"، کلیک کنید.