بازدید فرمانده پدافند هوایی ارتش از صنایع الکترونیک شیراز

بازدید فرمانده پدافند هوایی ارتش از صنایع الکترونیک شیراز

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور در صنایع الکترونیک شیراز، از بخش‌های مختلف آن بازدید کرد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری دانش نامه، امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش  به همراه امیر سرتیپ رستگاری مدیرعامل صنایع الکترونیک وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح (صاایران)، با حضور در صنایع الکترونیک شیراز، از بخش‌های مختلف و جدیدترین دستاوردهای بخش دفاعی و پدافندی که با همت متخصصان داخلی ساخته شده و آماده بهره‌برداری است، بازدید کرد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در این بازدید، ضمن تقدیر و تشکر از صنایع الکترونیک شیراز و همکاری‌های صمیمانه این صنعت با سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروی پدافند هوایی گفت: تلاش شبانه‌روزی همه عزیزان ما در عرصه‌های مختلف دفاعی نشان از اقتدار کامل دفاعی در مقابل تحریم‌های ظالمانه دشمنان است.

وی افزود: به لطف خدا، سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروی پدافند هوایی با همکاری سازمان‌ها و موسسات علمی همسو، اکثر نیازمندی‌های صنعت پدافندی را با بهترین کیفیت و مطابق استانداردهای جهانی تولید می کنند و در این عرصه کاملا خودکفا هستیم.

امیر سرتیپ صباحی‌فرد با بیان اینکه امروز بحمدلله متخصصان ما در بومی‌سازی صنعت دفاعی توانسته‌اند تحریم‌ها و تهدیدها را به فرصت تبدیل کنند، اظهار داشت: دشمن در روزهای ابتدایی جنگ با شروع تهاجمی ناجوانمردانه قصد سرنگونی نظام نوپای اسلامی را داشت که با لطف خداوند و همت جوانان انقلابی، از آن دوران با سربلندی عبور کردیم و در شرایط حاضر نیز با دارا بودن تمامی الزامات پیشرفت یعنی ایمان به خدا، همت بلند، علم و فناوری، زیرساخت و سرمایه‌های ارزشمند انسانی، توانسته‌ایم با تکیه بر ظرفیت‌های گران‌سنگ بومی نیازهای کشور را مرتفع کنیم.

بازدید فرمانده پدافند هوایی ارتش از صنایع الکترونیک شیراز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازدید فرمانده پدافند هوایی ارتش از صنایع الکترونیک شیراز" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازدید فرمانده پدافند هوایی ارتش از صنایع الکترونیک شیراز"، کلیک کنید.