بازداشت مردی که از فروشندگان دارو کلاهبرداری کرد

بازداشت مردی که از فروشندگان دارو کلاهبرداری کرد

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری فردی که اقدام به کلاهبرداری 8 میلیاردی از فروشندگان دارویی کرده بود، خبرداد.

به گزارش دانش نامه، سرهنگ محمدقاسم طرهانی در تشریح جزییات این خبر گفت: چند روز پیش پیرو وصول یک فقره پرونده کلاهبرداری به پلیس آگاهی شهرستان ری واصل شد که در جریان آن فردی پس از جلب اعتماد با استفاده از چک های بلاصاحب اقدام به خرید اقلام دارویی به ارزش هشت میلیارد ریال از فروشنده های دارویی کرده و متواری شده است.

وی با بیان اینکه پیگری موضوع سریعاً در دستورکار کارآگاهان کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان ری قرار گرفت، گفت: کارآگاهان پس از بررسی های همه جانبه و تلاش بی وقفه برای شناسایی مجرم یا مجرمان با انجام اقدامات تخصصی و پلیسی هویت و مخفیگاه متهم را در یکی از شهرستانهای اطراف به دست آوردند.

طرهانی گفت: با به دست آوردن هویت متهم و پس از تشریفات قضایی، تیم عملیات پلیس آگاهی روز گذشته در یک عملیات پلیسی و منسجم متهم را دستگیر و به همراه کشف اقلام دارویی به پلیس آگاهی منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری تصریح کرد: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی و مواجهه با ادله و مستندات پلیس به بزه ارتکابی معترف شد و پس از پایان تحقیقات تحویل مراجع قضایی شد.

پایان خبر دانش نامه

بازداشت مردی که از فروشندگان دارو کلاهبرداری کرد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت مردی که از فروشندگان دارو کلاهبرداری کرد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت مردی که از فروشندگان دارو کلاهبرداری کرد"، کلیک کنید.