امیر سرلشکر موسوی: مردم شریف و بصیر ایران بار دیگر حماسه می‌آفرینند

امیر سرلشکر موسوی: مردم شریف و بصیر ایران بار دیگر حماسه می‌آفرینند

فرمانده کل ارتش، گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، ارتقای قدرت دفاعی، بازدارندگی و اقتدار نظام را در پی خواهد داشت.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری دانش نامه، امیر سرلشکر سید عبد الرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، همزمان با چهلمین روز عروج شهیدان خدمت، با گرامی داشت یاد شهید جمهور آیت الله دکتر رئیسی و شهیدان خدمت، گفت: اکنون در آستانه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، مردم با بصیرت و ولایت مدار ایرانِ عزیز با خلق حماسه‌ای دیگر و با انتخاب اصلح، منطبق با معیارهای بیان شده از سوی رهبر حکیم انقلاب اسلامی دور جدیدی از اقتدار و عزت جمهوری اسلامی ایران را رقم خواهند زد.

فرمانده کل ارتش افزود: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، ارتقای قدرت دفاعی، بازدارندگی و اقتدار نظام را در پی خواهد داشت.

وی تاکید کرد: به آینده امیدواریم و یقین داریم به برکت خون پاک شهیدان انقلاب اسلامی و استقامت و بصیرت مردم و پشتوانه‌ها و دستاوردهای ارزشمند علمی و دفاعی، قوی‌تر از گذشته پرچم استقلال، عزت و سربلندی این نظام را برافراشته خواهیم داشت.

فرمانده کل ارتش ابراز امیدواری کرد: بدون تردید فردا مردم ایران بار دیگر حماسه می‌آفرینند و در این آزمون بزرگ سربلند خواهند بود.

امیر سرلشکر موسوی خاطرنشان کرد: خانواده بزرگ ارتش همان‌گونه که در صحنه‌های بزرگ و سرنوشت‌ساز از جمله انتخابات گذشته و اخیر و حماسه بدرقه پیکر پاک شهیدان خدمت، حضور حداکثری داشتند، این باز نیز دوشادوش ملت عزیز و بزرگ ایران، در این عرصه بسیار مهم و حساس حضوری گسترده خواهند داشت.

امیر سرلشکر موسوی: مردم شریف و بصیر ایران بار دیگر حماسه می‌آفرینند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امیر سرلشکر موسوی: مردم شریف و بصیر ایران بار دیگر حماسه می‌آفرینند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امیر سرلشکر موسوی: مردم شریف و بصیر ایران بار دیگر حماسه می‌آفرینند"، کلیک کنید.