المیادین: موساد پشت ترور صراف لبنانی است

المیادین: موساد پشت ترور صراف لبنانی است

به گزارش دانش نامه منابع آگاه لبنانی اطلاعاتی در مورد پرونده مقتول محمد سرور که در آپارتمانی در «بیت مری» در شرق بیروت، پایتخت این کشور به قتل رسیده بود، به المیادین فاش کردند.

روز پنجشنبه، منابع تاکید کردند که سرور توسط یک زن لبنانی به نام «زینب حمود» فریب داده شد تا 14 هزار دلار از عراق به او تحویل دهد.

سرور که در صرافی و نقل و انتقال پول کار می کرد، مبلغ مشخص شده را برداشت و سپس با موتورسیکلت به همراه برادرزاده اش رفت تا مبلغ را به آدرس مشخص شده در شهر بیت مری به زن تحویل دهد.

به نقل از دانش نامه به گفته این منابع، این زن پول را از پشت پنجره دریافت کرده است، زیرا سرور تنها نبوده است.

این منابع آگاه ادامه دادند که پس از چند روز مبلغ 4000 دلار حواله شد و این بار سرور به تنهایی برای تحویل پول رفت و سپس به منظور شکنجه و کشته شدن دستگیر شد.

این منابع همچنین اشاره کردند که قاتلان اسلحه های خود را در حمام خانه زیر آب گذاشتند تا اثر انگشت پاک شود، اما صدا خفه کن آن ها را باقی گذاشتند.

منابع آگاه لبنانی به المیادین گفتند که محافل امنیتی لبنان قویاً بر این باورند که موساد پشت این عملیات است.

این منابع اشاره کردند که مقتول در حالی که دست بسته بود مورد بازجویی قرار گرفت، در حالی که قاتلان در بازجویی های خشونت آمیز مستقیماً با «تل آویو» در تماس بودند.

این منابع افزودند که شکنجه با شلیک گلوله هایی از پا تا شانه هایش انجام شده، به طوریکه او بیش از 10 گلوله دریافت کرده است. آنها او را کشته و رفته اند.

این منابع خاطرنشان کردند که اعضای موساد حواله پولی را که همراه سرور بود، باقی گذاشتند.

از محمد سرور به عنوان رابط انتقال پول به غزه و حماس یاد می شد.

311311

المیادین: موساد پشت ترور صراف لبنانی است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "المیادین: موساد پشت ترور صراف لبنانی است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "المیادین: موساد پشت ترور صراف لبنانی است"، کلیک کنید.