از کابوس سقوط تا صعود به یک چهارم جام حذفی/ تیم محترم «محرم» – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

از کابوس سقوط تا صعود به یک چهارم جام حذفی/ تیم محترم «محرم» - خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار دانش نامه، مس رفسنجان یکی از جذاب ترین تیم های ماه های اخیر فوتبال ایران است. تیمی که در نیم فصل اول با 8 باخت و 15 امتیاز یکی از مدعیان سقوط بود، در نیم فصل دوم حالا در قامت مدعی قهرمانی جام حذفی ظاهر می شود.

مس در دور رفت آنقدر امتیاز از دست داد که دیگر نمی تواند به بالای جدول و رقابت با مدعیان قهرمانی امیدوار باشد اما رویای خودش را در جام حذفی با قدرت دنبال می کند.

مس با 15 امتیاز از 9 بازی سومین تیم برتر لیگ در نیم فصل دوم است ، با 14 گل زده در کنار پرسپولیس و پیکان عنوان بهترین خط حمله این نیم فصل را در اختیار دارد و بدون شکست در کنار استقلال تنها تیم های بدون باخت لیگ در این نیم فصل محسوب می شود.

آنها در جام حذفی استقلال و حالا پیکان را مغلوب کردند و حالا به عنوان اولین تیم راه یافته به یک چهارم نهایی یکی از مدعیان فتح جام محسوب می شوند.

سوال اصلی این است که چنین تیمی چگونه در نیم فصل اول با همین بازیکنان برای فرار از سقوط می جنگید و نویدکیا با این تیم چه کرده که چنین عملکرد و شخصیت متفاوتی از خودش به نمایش می گذارد؟

بازی های جذاب و پرگل ، پیروزی های شیرین و دلچسب در دو جام و عطش موفقیت با انگیزه مثال زدنی بازیکنانی که هیچ شباهتی به نمایش خودشان در نیم فصل اول ندارند.

مس با محرم در مسیر درستی قرار گرفته و نشان می دهد با استمرار این روند در فصل آینده می تواند یکی از تیم های مدعی بالای جدول باشد.

از کابوس سقوط تا صعود به یک چهارم جام حذفی/ تیم محترم «محرم» – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "از کابوس سقوط تا صعود به یک چهارم جام حذفی/ تیم محترم «محرم» – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "از کابوس سقوط تا صعود به یک چهارم جام حذفی/ تیم محترم «محرم» – خبرگزاری دانش نامه | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.