اخذ عوارض شهری برای جلوگیری از سفر های بی مورد مردم است

اخذ عوارض شهری برای جلوگیری از سفر های بی مورد مردم است

آفتاب نیوز :

مهدی چمران روز یکشنبه در حاشیه دویست و سیزدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بررسی موضوع اخذ عوارض برای تردد های شهری در جلسه امروز افزود: افزایش قابل توجه یا اندک عوارض؛ هر دو تفکر ممکن افراط و تفریط باشد.

وی اضافه کرد: باید تمام جوانب در نظر گرفته شود، چون اصل هدف از اخذ عوارض، بازدارندگی است تا در مرکز شهر کمتر شاهد تردد باشیم البته این عوارض برای مواردی است که افراد ناچار می شوند در شرایط خاصی از خودروی خود برای سفر های شهری استفاده کنند.

چمران با اشاره به سفر اخیر شهردار تهران به چین اظهار کرد: امروز نتیجه قرارداد های منعقد شده و قطعی شدن خرید اتوبوس ها از چین توسط شهردار تهران در صحن شورا ارایه خواهد شد. 

رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه لایحه عوارض شهرسازی دیر به ما تحویل داده شد و اطلاعات آن نیز ناقص بود، یادآور شد: ما تاکید کردیم که درصد افزایش پیشنهادی خود را سریع تر اعلام کنند.

وی پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل ژاپن در جام ملت های آسیا و حضور در مرحله نیمه نهایی را تبریک گفت.

اخذ عوارض شهری برای جلوگیری از سفر های بی مورد مردم است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اخذ عوارض شهری برای جلوگیری از سفر های بی مورد مردم است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اخذ عوارض شهری برای جلوگیری از سفر های بی مورد مردم است"، کلیک کنید.