آیزنکوت: در نقطه نزدیک به معامله تبادل اسیران هستیم

آیزنکوت: در نقطه نزدیک به معامله تبادل اسیران هستیم

گادی آیزنکوت، عضو سابق کابینه جنگ رژیم اشغالگر گفت: ما در نقطه‌ای هستیم که در 9 ماه اخیر، به توافق تبادل اسرا نزدیک است.

به گزارش دانش نامه، گادی آیزنکوت گفت: با این حال، برای من دشوار است که ببینم بنیامین نتانیاهو (نخست وزیر رژیم صهیونیستی) به سطح استراتژیک رهبری رسیده و با توافق تبادل اسیران موافقت می‌کند.

این اظهارات در حالی است که الجزیره گزارش داد سخنگوی دولت اشغالگر گفت: با مصر و قطر پاسخ حماس به توافق پیشنهادی برای آزادی اسیران بررسی می‌شود.

پیشتر خانواده‌های اسرای صهیونیست، نخست وزیر را تهدید کردند اگر با توافق تبادل اسرا موافقت نکنند تظاهرات میلیونی برگزار کرده و خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام هستند.

پایان خبر دانش نامه

آیزنکوت: در نقطه نزدیک به معامله تبادل اسیران هستیم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آیزنکوت: در نقطه نزدیک به معامله تبادل اسیران هستیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آیزنکوت: در نقطه نزدیک به معامله تبادل اسیران هستیم"، کلیک کنید.