آخرین جزییات از طرح احداث تراموا در تهران

آخرین جزییات از طرح احداث تراموا در تهران

به گزارش دانش نامه، شهردار منطقه 10 با اشاره به طرح احداث تراموا در برخی نقاط تهران گفت: از ایستگاه هایی که در سطح منطقه احداث خواهند شد، ایستگاه تقاطعی حبیب اللهی با خط 4 و سایر ایستگاه ها در خط 11 خواهند بود و انتهای خط 11 هم سه راه آذری است.

دانش نامه در خبری نوشت: مهدی اخ الصنایع؛ شهردار منطقه 10 در تشریح روند توسعه حمل و نقل عمومی در سطح این منطقه اظهار کرد: در بخش غربی منطقه 4 ایستگاه مترو در خط 11 و از سمت شرقی دسترسی خط مترو و در جنوب منطقه نیز مجموعه BRT فعال است و در بخش شمالی نیز مترو و BRT را خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه از ایستگاه هایی که در سطح منطقه احداث می شوند، ایستگاه تقاطعی حبیب اللهی با خط 4 و سایر ایستگاه ها در خط 11 خواهند بود و انتهای خط 11 هم سه راه آذری است، افزود: برای احداث خط 11 و ایستگاه های این خط در منطقه زمین هایی شناسایی شده که بخشی متعلق به مجموعه شهرداری است، یک زمین باید تملک شود که 4 ایستگاه در محدوده منطقه 10 احداث شود.

شهردار منطقه 10 درباره احداث تراموا نیز گفت: چندین جلسه در ارتباط با احداث تراموا با حضور شهردار تهران تشکیل شده، کار ویژه ای توسط سازمان زیباسازی انجام می شود که البته برای کل مناطق مصوب شده و از میدان آزادی تا سه راه تهرانپارس اجرایی خواهد شد.

اخ الصنایع ادامه داد: به این ترتیب اقدامات آماده سازی انجام می شود و پس از آن موضوع واگن ها و خطوط فعال خواهند شد. در محور نواب، گاردریل ها برداشته شده است. تلاش می کنیم با نگاه حذف زواید فیزیکی که نگاه مجموعه شهرداری تهران است بتوانیم ایمنی را نیز تامین کنیم.

وی تاکید کرد: حذف گاردریل اتوبان نواب با هماهنگی راهور، مجموعه معاونت فنی و عمرانی و حوزه ترافیک به صورت کار ویژه انجام شد. طرح موفقی که منطقه 17 نیز در ادامه محور نواب اجرایی خواهد کرد و تصور می کنم این طرح برای کل مناطق شهرداری تهران مصوب شود. نگاه مناطق آماده کردن فضای لازم برای احداث منوریل با نگاه حذف زواید فیزیکی در خیابان آزادی است.

47236

آخرین جزییات از طرح احداث تراموا در تهران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین جزییات از طرح احداث تراموا در تهران" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین جزییات از طرح احداث تراموا در تهران"، کلیک کنید.